Firma Profili

ATM İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1996 yılında kurulduğu günden bugüne inşaat malzemeleri satışı alanında faaliyet göstermektedir. Aynı yıl içerisinde Rusya’nın başkenti Moskova’da da yapı malzemeleri satışı konusunda 2 mağaza 1 genel depo ile yurtdışında sektöre adımlarını atmıştır. Gelişen seramik piyasasında yeniliklere açık kalarak müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Firmamız 1997 yılında başladığı YURTBAY SERAMİK A.Ş. münhasır bayiliğini İstanbul Anadolu yakasında halen sürdürmektedir. Sektöründe lider markalarla çalışmakta ve bunların toptan, perakende ve tali bayiler aracılığı ile satışını yapmaktadır. Aynı zamanda proje işlerinde ciddi faaliyetler göstermektedir.

ATM İNŞAAT sektöründe köklü ve kaliteli firmalar ile işbirliği yaparak Pelican Küvet ve duş teknelerinin, Ecesan Armatür (Newarc), Creavit Vitrifiye (Çanakçılar),Petek Banyo aksesuarlarıgibi bir çok kaliteli firmanında ana bayiliğini üstlenmiş bulunmaktadır.

Faaliyetlerine başladığı günden bu güne güler yüzlü hizmet anlayışından kopmayarak müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.Firmamız aynı zamanda ev dekorasyonu ve tadilatı işlerinde sertifikalı ve deneyimli ustaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.24 saat içerisinde ürün teslimatı,üstün hizmet anlayışı, satılan ürün garantisi ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile tüketicisine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.


ATM İNŞAAT

ATM İnşaat © 2013
Her Hakkı Saklıdır

WEB TASARIM & YAZILIM

Ajans Tempo Web Tasarım
Çanak Lavabo & Kare Lavabo & Oval Lavabo & Etajerli Lavabo & Tezgah Üstü Lavabo & Cam Lavabo & Renkli Lavabo & Lavabo Modelleri & Lavabo Çeşitleri & Lavabolar & Lavabo Fiyatları & Hilton Lavabo & Vitrifiye & Banyo Lavabo Creavit Lavabo & Ece Lavabo & Ronda Lavabo & Sekura Lavabo & İdevit Lavabo & Turkuaz Lavabo & Turkuaz Seramik &Turkuaz Lavabo &bedensel engelli Lavabo &Bedensel engelli Klozet&Klozet Takımları&seramik&fayans&granit&Batarya&musluk& Her ebat ve her çeşit lavabo&Cam Mozaik&Tadilat Dekorasyon&Grohe&Durovit&Bocchi